Oude tijden herleven in Evean Oostergouw

4 februari 2010

Evean Oostergouw heeft een primeur voor de Zaanstreek. De bewoners van verpleeg- en verzorgingshuis Evean Oostergouw hebben er een extra TV kanaal bij: 'TV van Toen'. Het is een TV kanaal met alleen entertainment dat is afgestemd op de bewoners.

Televisie kijken wordt een feest van herkenning. Op donderdag 21 januari is 'TV van toen' officieel in gebruik gesteld door wethouder Corrie Noom. Er is een overeenkomst aangegaan met SBN33 voor een proefperiode van een half jaar.

SBN33 heeft een systeem ontworpen speciaal voor de zorginstelling. De programma's worden wekelijks ververst zodat men nooit raakt uitgekeken. Paul Anka, Buddy Holly, The Everly Brothers, Caterina Valente. Shows met The Mounties, Willy en Willeke, Dorus en meneer Cor Steyn. Stuk voor stuk de helden van toen. Ook series als The Onedin Line en De Kleine Waarheid worden uitgezonden. Daarnaast is er de mogelijkheid om zelf films en foto's van bijvoorbeeld uitstapjes op het kanaal te plaatsen. Ook kunnen lokale gebeurtenissen getoond worden en interne mededelingen. TV van toen kan gezamenlijk in de huiskamers worden bekeken, maar ook op de eigen kamer.

TV van toen



print deze pagina mail deze pagina
Overzicht alle diensten

Ik wil direct naar